هوشمندسازی

یکی از مهم‌ترین نیازهای ادارات و سازمان‌های بزرگ، هوشمند سازی، افزایش سرعت انجام کار توأم با دقت بالا است بر همین اساس، شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق مختلفی با استفاده از فناوری‌های هوشمند، در مسیر خودکارسازی برداشته‌اند.

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس با هدف اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری و ارائه راهکارهای جامع خودکارسازی مالی و اداری تأسیس شده است. فعالیت محوری این شرکت خلاق را به‌طور عمده تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های نرم‌افزاری و اطلاعاتی تشکیل می‌دهند.

راه‌حل‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری

جنبه‌های مختلف فناوری اطلاعات شامل بررسی و امکان‌سنجی پیاده‌سازی سیستم‌های خودکارسازی، مشاوره در زمینه تهیه تجهیزات و نرم‌افزار، پیاده‌سازی پروتکل‌های بهینه گردش کاری، ارائه سخت‌افزار رایانه، تولید و توسعه نرم‌افزارهای مالی و اداری، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های ساخت یافته، آموزش و ارائه خدمات پشتیبانی در محل می‌شوند که در این شرکت خلاق میسر گشته است.

فعالان فناور این شرکت، هم‌اکنون با گسترش فعالیت‌های خود در زمینه‌های مختلف شبکه و سخت‌افزار و با بهره‌گیری از متخصصان،  راه‌حل‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و شبکه به سازمان‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی را ارائه می‌دهند.

توسعه و گسترش سبد محصولات

فعالیت‌های فناوری اطلاعات ققنوس بیشتر در زمینه خودکارسازی فرآیندهای مرتبط با سازمان‌ها و شرکت‌های متوسط و بزرگ دولتی و خصوصی است. در همین زمینه سامانه‌های ساپ و پیمان جهت ارائه این‌گونه خدمات به شرکت‌ها و سازمان‌ها طراحی و پیاده‌سازی شده است و هم‌اکنون کارفرمایانی در حوزه‌های برق، گاز، پتروشیمی، نفت و خودروسازی از خدمات این شرکت خلاق استفاده می‌کنند.

اعظم منشگر مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ققنوس با بیان این‌که در دنیای کنونی اطلاعات، ارتباطات و فناوری به‌عنوان نقش اول در توسعه و اشتغال در تمام زمینه‌های موجود شناخته می‌شوند، گفت: شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان می‌توانند به‌عنوان یک بازوی فعال و قدرتمند سبب گسترش علوم مختلف و ایجاد ارزش اقتصادی از فناوری‌های جدید شده و زمینه‌ساز افزایش اشتغال و پیشرفت در حوزه‌های مختلف شوند.

توسعه و گسترش سبد محصولات و راه‌اندازی نرم‌افزارهای جدید در حوزه‌های تخصصی و افزایش سرمایه‌گذاری و گسترش واحد تحقیق و توسعه با حمایت و راهبری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اهداف پیش رو شرکت خلاق فناوری اطلاعات ققنوس است.

لینک خبر: isti.ir/ZPmu

برچسب ها: بدون برچسب

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید