فناوری اطلاعات ققنوس در سال 1383 به عنوان یک شرکت نرم افزاری شروع به کار کرد. دیدگاه اصلی ققنوس، ایجاد راهکارهای نرم افزاری بود تا به مردم کمک کند فعالیت های خود را از طریق اینترنت انجام دهند. هدف ما ارائه یک تجربه کاربری ساده و شهودی است که تعاملات را آسان تر از همیشه می کند.

همانطور که رشد کردیم، چشم اندازمان گسترش یافت تا به شرکتی تبدیل شویم که به موفقیت کسب و کارها کمک می کند. معتقدیم که بهترین راه برای انجام این کار، ارائه مجموعه ای از محصولات است که مشکلات واقعی را برای مشتریان حل می کند.

پخش ویدیو
محصولات شرکت ققنوس ....

در شرکت ققنوس محصولاتی از جمله سامانه های مدیریت پیمانکاران، مشاوران و تامین کنندگان، مناقصات و مزایدات، ارتباط با مشتری CRM و سامانه مدیریت حمل و نقل ساخته ایم.

سامانه مدیریت مناقصه و مزایده، یک راه حل نرم افزاری است که برای مدیریت فرآیندهای مناقصات و مزایدات استفاده می شود. این ابزار به سازمانها کمک می کند تا مناقصات و مزایدات خود را آماده، ارسال، نظارت، ارزیابی و اعطا کنند. همچنین، ویژگی هایی مانند ارسال آنلاین پشنهاد، ارزیابی، گزارش و تجزیه و تحلیل داده ها را ارائه می نماید.

سامانه مدیریت پیمانکاران، ابزاری است برای مدیریت پیمانکاران با توجه به توانایی ها و تجربیات آنها. این سامانه به شما کمک میکند تا پیمانکارانی را برای اجرای پروژه هایتان انتخاب نمایید که می توانند کار شما را به خوبی انجام دهند. همچنین برای شما این امکان را فراهم می کند تا بتوانید عملکرد پیمانکاران در حین اجرای کار را پیگیری و هرگونه انحراف از استاندارد را شناسایی نمائید.

سامانه مدیریت تامین کنندگان، ابزاری است که به سازمانها کمک می کند تا زنجیره تامین خود را به طور موثر مدیریت کنند. این بستری را فراهم می‌کند که تامین‌کنندگان می‌توانند داده‌های خود را آپلود کنند و از خریداران بازخورد دریافت کنند. همچنین سازمانها را قادر می سازد تا عملکرد تامین کنندگان خود را پیگیری کرده و هرگونه انحراف از استاندارد را شناسایی کنند.

سایر خدمات شرکت ققنوس ....

علاوه بر این، ققنوس یک شرکت طراحی و توسعه وب است که در ایجاد وب سایت های زیبا و کاربردی برای مشتریان خود تخصص دارد. ما از سال 1383 خدمات وب سایت را ارائه می دهیم. تیم ققنوس متشکل از طراحان، توسعه دهندگان، بازاریابان و مدیران پروژه با استعداد است که برای ایجاد راه حل های سفارشی برای مشتریان خود با یکدیگر همکاری می کنند.

همچنین، طیف گسترده ای از خدمات از جمله طراحی گرافیک، طراحی لوگو، برندسازی، طراحی چاپ، طراحی وب، طراحی اپلیکیشن موبایل، SEO/SEM، بازاریابی رسانه های اجتماعی، نوشتن محتوا، راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک، و موارد دیگر را ارائه می دهیم.

اهداف شرکت ققنوس ....

اولین هدف شرکت ققنوس، ارائه بهترین خدمات و محصولات به مشتریان است. به همین دلیل، می خواهیم فراتر از انتظارات باشیم و مطمئن شویم که مشتریان از خدمات و محصولات دریافتی راضی هستند. ما در ققنوس به کاری که انجام می‌دهیم افتخار می‌کنیم.

دومین هدف شرکت ققنوس، ارائه بالاترین سطح خدمات و پشتیبانی به مشتریان است. بنابراین، تمام تلاش خود را میکنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین محصول ممکن را ارائه نماییم. ما به خود می بالیم که می توانیم محصولات با کیفیت بالا را با قیمت رقابتی ارائه دهیم.

دیگر اهداف ما در شرکت ققنوس در قبال مشتریانمان:

  1. رابطه خوبی با مشتریان خود داشته باشیم.
  2. محصولات و خدمات نوآورانه را توسعه دهیم.
  3. فرآیندها و رویه های خود را بهبود بخشیم.
  4. در کاری که انجام می دهیم بهترین باشیم.
  5. اولین انتخاب برای مشتریان خود باشیم.
  6. صادق و قابل اعتماد باشیم.

راهکارهای شرکت ققنوس ....

در شرکت ققنوس افتخار همکاری با صنایع مختلف از جمله برق، گاز، نفت، پتروشیمی، خودرو، آموزش عالی و سایرین را داشته ایم. بنابراین، راه حل های سفارشی را برای نیازهای تجاری منحصر به فرد هر مشتری توسعه داده ایم. در نتیجه، تجربه ساختن همه چیز از وب سایت های ساده گرفته تا پلتفرم های پیچیده را داریم.

برخی دیگر از راهکارها و خدمات پیشنهادی ققنوس به سازمانهای مختلف عبارتند از:

  1. سامانه مدیریت حمل و نقل که برای مدیریت جابجایی افراد و کالاها بین مکان ها طراحی شده است. این ابزار، اغلب در صنایعی استفاده می‌شوند که کارکنان آنها اغلب به سرویس های حمل و نقل نیاز دارند.
  2. سامانه مدیریت ارتباط با مشتری ابزاری است که به کسب و کارها کمک می کند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. این راهی است برای پیگیری آنچه مردم در مورد کسب و کار شما به صورت آنلاین می گویند. می توانید از این اطلاعات برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنید و مطمئن شوید که بهترین خدمات ممکن را ارائه می دهید.

با ما همچون ققنوس بی مانند باشید...

ما معتقدیم که فناوری باید زندگی مردم را آسان‌تر کند. بر همین اساس، ما در تلاش برای ایجاد راه حل های نوآورانه ای هستیم که به مردم کمک می کند تا زندگی روزمره خود را بهتر کنند.ما توانسته‌ایم این کار را انجام دهیم و با افتخار می‌گوییم که مشتریان ما کاری را که ما انجام می‌دهیم دوست دارند!

ققنوس متشکل از افراد بسیار ماهر است که با هم همکاری می کنند تا بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهند.

هم اکنون با ما تماس بگیرید تا در مورد اینکه چگونه می توانیم به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کنیم، صحبت کنیم

کاتالوگ

رزومه

در مورد فعالیت های ققنوس نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

رزومه

کاتالوگ

با محصولات و خدمات ققنوس بیشتر آشنا شوید.

ققنوس

پرنده ققنوس

پرنده ی مـقـدّس افسـانـه ای است کـه در اساطیر ایـران، اساطیـر یونـان، اساطیر مصـر، و اسـاطیر چیــن از آن نــام برده شده است.

چارت-سازمانی