راهکار ویژه شرکت های گاز

راهکار ویژه شرکت های گاز

با توجه به اهمیت ارزیابی ها و زمان بر بودن توزیع و تصحیح فرم ها فرآیندهای زیر به عنوان راهکار ویژه شرکت های گاز ارائه شد.

این فرآیندها جهت ارزیابی های تمام الکترونیک، محاسبه سیستمی امتیازات و رتبه بندی پیمانکاران  و امکان تایید کارشناس اچ اس ای هم اكنون در برخي از شرکت های تابعه وزارت نفت فعال مي باشد و  ضمن تسريع روند ارزيابي های کیفی نیاز کمیته محترم فنی و بازرگانی را به صورت کامل پوشش می دهد.

بخشی از راهکارهای ارائه شده توسط ققنوس به شرکت های گاز

  • فرآیند ارزیابی کیفی
  • فرآیند HSE


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.