راهکار ویژه شرکت های پتروشیمی و نفت

راهکار ویژه شرکت های پتروشیمی و نفت

این فرآیندها با هدف صیانت از نیروی کار کشور، ارزیابی و تشخیص صلاحیت پیمانکاران در زمینه های مختلف، و با هدف ارائه  راهکار ویژه شرکت های پتروشیمی و نفت  طراحی گردیده است. در این فرآیند با دريافت آنلاين اطلاعات از پيمانكاران، مشاوران و تأمین و محاسبه سیستمی امتیاز طبق فرم ها و مدل های ارزیابی گامی موثر در تنظيم رتبه پيمانكاران و انتخاب پیمانکاران برتر و تهیه بانک اطلاعاتی شرکت های پیمانکاری و ارائه گزارشات تفصيلي مديريتي  به صورت نموداري و …  برداشته شده است.

وجود راهکار ویژه شرکت های پتروشیمی و نفت در سازمان علاوه بر اینکه به افزایش سرعت، دقت و شفافیت انجام و مدیریت امور حقوقی از جمله مناقصات، مزایدات و استعلام ها مطابق فلوچارت موردنظر کمک شایانی می نماید، باعث ارتباط هر چه بهتر و موثرتر ارباب رجوع ( شامل پیمانکار، تامین کننده، مشاور و …) با سازمان می گردد. حجم بالای اطلاعات و مدارک لازم ، درخواست های متعدد ، اطلاع رسانی به موقع،  و بسیاری موارد دیگر، وجود سامانه ای در سازمان، که طبق روال قانونی برگزاری امور حقوقی پایه ریزی و طراحی شده باشد از جمله، را محسوس تر می نماید.

بخشی از راهکار ویژه شرکت های پتروشیمی و نفت

  • فرآیند تایید صلاحیت
  • فرآیند امور حقوقی
  • فرآیند HSE


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.