راهکار ویژه شرکت های برق

راهکار ویژه شرکت های برق

با توجه به گسترش روز افزون خدمات قابل ارائه به مشترکین و پیمانکاران شرکت های توزیع برق و افزایش مراجعات حضوری و فرآیندهای فیزیکی جهت انجام امور مرتبط با آنان، این شرکت ها همواره به دنبال راه کار های الکترونیکی جهت مدیریت و مکانیزه کردن اینگونه فرآیندها بوده‌اند. در این بین شرکت فناوری ققنوس نیز با توجه به همکاری با تعداد زیادی از شرکت های توزیع برق کشور همواره به دنبال ارائه راهکار ویژه شرکت های برق جهت افزایش بهره وری سازمانی و کاهش بروکراسی اداری در بخش های مختلف شرکت های توزیع برق بوده است.

بخشی از فرآیندهای راهکار ویژه شرکت های برق:

  • فرآیند مدیریت استعلامات و پروژه های اهدایی (نیرورسانی – امانی)
  • فرآیند مدیریت استعلامات و پروژه های اجرای ارت و نصب تابلو
  • فرآیند مدیریت استعلامات و پروژه های خط گرم
  • فرآیند مدیریت استعلامات و پروژه های اداری
  • فرآیند اخطار و تشویق
  • فرآیند تایید صلاحیت
  • فرآیند نظارت


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.