سامانه مدیریت استعلام

سامانه استعلام داخلی

یکی از سامانه هایی که در سال های اخیر مورد نیاز و توجه بسیاری از سازمان ها قرار گرفته است، سامانه استعلام داخلی است.

چرا سامانه استعلام؟
وجود این سامانه در سازمان علاوه بر اینکه به افزایش سرعت، دقت و شفافیت استعلام ها کمک شایانی می نماید، باعث ارتباط هر چه بهتر و موثرتر ارباب رجوع ( شامل پیمانکار، تامین کننده، مشاور و …) با سازمان می گردد.

چرا سامانه استعلام داخلی فونیکس:

همانطور که در زمان تهیه یک محصول فیزیکی، به فکر گارانتی و ضمانت آن محصول هستیم، در زمان تهیه یک خدمت نیز می بایست از صحت کار کردن و ارائه خدمات بعدی اطمینان حاصل نماییم.
شرکت فناوری اطلاعات ققنوس توانسته است با خدمت رسانی به سازمان های مختلف در طول سالیان متمادی، خود را ثابت نموده و البته با ارائه خدمات پس از فروش، شامل: خصوصی سازی سامانه بنا به نیاز مشتری، پشتیبانی سامانه به طرق مختلف اعم از تلفنی، آنلاین، و حتی حضوری، و … سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان نموده است.

برخی امکانات سامانه استعلام فونیکس:

 1. ثبت و ارسال الکترونیکی استعلام جهت برگزاری
 2. اطلاع رسانی به پیمانکاران مجاز در مراحل مختلف با درنظر گرفتن محدودیت های اعمال شده
 3. بازگشایی الکترونیکی پاکات
 4. امکان برگزاری مجدد استعلام
 5. بایگانی صحیح اطلاعات
 6. قابلیت برگزاری استعلامات خرید جزئی و متوسط
 7. امکان تاثیر دادن سوابق و ارزیابی های پیمانکاران در تنظیم سقف کاری آن ها
 8. و بسیاری دیگر از امکانات موجود و قابل اضافه نمودن به سامانه

همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

دراساطیر ایران، قُقنوس یا قُقنُس، معرب کلمه ی یونانی کوکنوس (Kuknos)، و همتــای کلمه ی هند و اروپایی و چینی فونیکس است و چنین می‌ نماید که شکل آن ترتیب و برآیندی از قرقاول، مرغ چینی و آمیــزه ی آن با دیــگرمــرغــان اسطوره ایست در این روایت ققنـــوس همتـــای قو در ادبیات اروپــایی است که با آوازخـوانـی ، زیست و زندگی خــود را به پــایــان می‌بــرد. اساساً در ادبیات ایــران نیـــز همچــون ادبیــات هنــد و اروپـایی، سوختــن در رنــج خــویش و از خـاکستــر خــود برآمـدن و تـولدی دیـگر، راه بــه اسطــوره ی ققنــوس دارنـد. در فرهنگ انگلیسی زبان، ققنوس Phoenix پرنده‌ای است افسانه‌ای و بسیار زیبا و در نوع خود منحصر به ‌فرد ، که بنا بر افسانه‌ها 500 یا 600 سال در صحاری غرب عمر می‌کند، خود را بر تلی از خاشاک می‌سوزاند، و از خاکستر حاصل، خود او دگر بار با طراوت جوانی سر برمی‌آورد و دور دیگری از زندگی را آغاز می‌کند و می‌گذراند. ققنوس در فرهنگ اروپایی غالباً تمثیلی از فناناپذیری و حیات جاودان است. ققنوس در اصل از ایران باستان به فرهنگ اروپا راه یافته است.

 • تلفن دفتر تهران: 02188745705

  تلفن دفتر اصفهان: 03136759053

  تلفن دفتر شهرضا: 95-03153246990

 • info@phx.ir

  phx1383@gmail.com