سامانه مناقصات

سامانه مناقصات فونیکس:

از آنجایی که برگزاری مناقصه در هر سازمان حساسیت بالایی دارد، لذا از مراحل قبل از شروع و تعریف یک مناقصه تا مراحل پس از انتخاب برنده و شروع کار می بایست به طور دقیق مدیریت شود. حجم بالای اطلاعات، درخواست ها، اطلاع رسانی به موقع،  و بسیاری موارد دیگر، وجود سامانه ای در سازمان، که طبق روال منطقی و قانونی برگزاری مناقصات، پایه ریزی و طراحی شده باشد، را محسوس تر می نماید.

سامانه برگزاری مناقصات فونیکس، با بهره گیری از جدیدترین متد روز دنیا و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات موجود جهت برگزرای مناقصه، طراحی و راه اندازی گردیده و تمام مواردی که به صورت کاغذی در سازمان صورت می گیرد، به صورت کاملا سیستمی، دقیق، سریع، و بدون خطا پوشش داده و ه کاربران فرصت برگزاری مناقصه ای عادلانه را می دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این سامانه و مشاهده ی دموی سامانه می توانید با کارشناسان ققنوس تماس حاصل فرمایید.

همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

دراساطیر ایران، قُقنوس یا قُقنُس، معرب کلمه ی یونانی کوکنوس (Kuknos)، و همتــای کلمه ی هند و اروپایی و چینی فونیکس است و چنین می‌ نماید که شکل آن ترتیب و برآیندی از قرقاول، مرغ چینی و آمیــزه ی آن با دیــگرمــرغــان اسطوره ایست در این روایت ققنـــوس همتـــای قو در ادبیات اروپــایی است که با آوازخـوانـی ، زیست و زندگی خــود را به پــایــان می‌بــرد. اساساً در ادبیات ایــران نیـــز همچــون ادبیــات هنــد و اروپـایی، سوختــن در رنــج خــویش و از خـاکستــر خــود برآمـدن و تـولدی دیـگر، راه بــه اسطــوره ی ققنــوس دارنـد. در فرهنگ انگلیسی زبان، ققنوس Phoenix پرنده‌ای است افسانه‌ای و بسیار زیبا و در نوع خود منحصر به ‌فرد ، که بنا بر افسانه‌ها 500 یا 600 سال در صحاری غرب عمر می‌کند، خود را بر تلی از خاشاک می‌سوزاند، و از خاکستر حاصل، خود او دگر بار با طراوت جوانی سر برمی‌آورد و دور دیگری از زندگی را آغاز می‌کند و می‌گذراند. ققنوس در فرهنگ اروپایی غالباً تمثیلی از فناناپذیری و حیات جاودان است. ققنوس در اصل از ایران باستان به فرهنگ اروپا راه یافته است.

  • تلفن دفتر تهران: 02188745705

    تلفن دفتر اصفهان: 03136759053

    تلفن دفتر شهرضا: 95-03153246990

  • info@phx.ir

    phx1383@gmail.com