سامانه استعلام

سامانه استعلام فونیکس، در سال های اخیر توانسته جایگاه خاصی در سازمان های استفاده کننده از آن، پیدا کند.

این سامانه، هر آنچه برای انتخاب صحیح پیمانکار لازم است را به صورت طبقه بندی شده در اختیار کاربران و مسئولان سازمان قرار می دهد و از مراحل ابتدایی تا انتهای یک پروژه را به صورت کامل پوشش می دهد.

به علاوه که این سامانه قابلیت خصوصی سازی بنا به نیاز هر سازمان را نیز دارا می باشد و کارشناسان ققنوس، به دلیل کار کردن با سازمان های مختلف در طول سالیان متمادی، ضمن انجام درخواست های سازمان، دارای تجربه کافی جهت مشاوره در این امر و کمک به پیاده سازی هر چه بهتر سامانه می باشند.

همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

دراساطیر ایران، قُقنوس یا قُقنُس، معرب کلمه ی یونانی کوکنوس (Kuknos)، و همتــای کلمه ی هند و اروپایی و چینی فونیکس است و چنین می‌ نماید که شکل آن ترتیب و برآیندی از قرقاول، مرغ چینی و آمیــزه ی آن با دیــگرمــرغــان اسطوره ایست در این روایت ققنـــوس همتـــای قو در ادبیات اروپــایی است که با آوازخـوانـی ، زیست و زندگی خــود را به پــایــان می‌بــرد. اساساً در ادبیات ایــران نیـــز همچــون ادبیــات هنــد و اروپـایی، سوختــن در رنــج خــویش و از خـاکستــر خــود برآمـدن و تـولدی دیـگر، راه بــه اسطــوره ی ققنــوس دارنـد. در فرهنگ انگلیسی زبان، ققنوس Phoenix پرنده‌ای است افسانه‌ای و بسیار زیبا و در نوع خود منحصر به ‌فرد ، که بنا بر افسانه‌ها 500 یا 600 سال در صحاری غرب عمر می‌کند، خود را بر تلی از خاشاک می‌سوزاند، و از خاکستر حاصل، خود او دگر بار با طراوت جوانی سر برمی‌آورد و دور دیگری از زندگی را آغاز می‌کند و می‌گذراند. ققنوس در فرهنگ اروپایی غالباً تمثیلی از فناناپذیری و حیات جاودان است. ققنوس در اصل از ایران باستان به فرهنگ اروپا راه یافته است.

  • تلفن دفتر تهران: 02188745705

    تلفن دفتر اصفهان: 03136759053

    تلفن دفتر شهرضا: 95-03153246990

  • info@phx.ir

    phx1383@gmail.com