سوالات متداول وب سايت
 • با توجه به اینترنتی شدن کارها، وب سایت اطمینان و اعتبار بیشتری به شما می بخشد.

  فضای جدیدی از کسب و کار است. وب سایتها هرگز نمی خوابند.

  بهترین رقبای شما وب سایت دارند.

 • هاست فضایی است که سایت شما و اطلاعاتش در آن قرار می گیرد.در لغت هاست به معنای میزبان است. در حقیقت این فضا بر روی سیستم کامپیوتری قرار دارد که همواره به اینترنت متصل است و لذا کاربران می توانند به آن وصل شده و اطلاعات شما را مشاهده نمایند.

 • هر سایتی در فضای مجازی اینترنت دارای نامی است که به آن دامنه گفته می شود.در واقع شما می توانید سایت خود را از طریق دامنه در دنیای اینترنت نمایش دهید.هر دامنه دارای دو بخش اساسی می باشد.بخش اول شامل نام اصلی دامنه است که همان نامی است که شما برای وب سایت خود در نظر می گیرید.بخش دوم شامل پسوند دامنه می باشد.انتخاب پسوند برای یک دامنه امری اساسی می باشد.این پسوند ها بسیار متنوع هستند.از مهمترین این پسوند ها ir,com.net,org,co و … است. حال شما بسته به نوع کار شرکت و یا سازمان خود این پسوند را انتخاب نمایید.

 • پس از اینکه طراحی وب سایت به اتمام رسید و در طی آخرین مرحله، تیم طراحی وب سایت بارگذاری شده در اینترنت را به موتورهای جستجوگر معرفی کند تا وب سایت طراحی شده با سرعت بیشتری در بانک اطلاعاتی موتورهای جستجو ثبت گردد.

 • بله . در جامعه امروز که اکثر افراد از موبایل و تبلت برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند ، از ملزومات طراحی حرفه ای یک سایت این است که صفحات سایت در صفحه نمایش اینگونه وسایل نیز به خوبی نمایش داده شود. ققنوس اين امكان را براي تمام مشتريان خود فراهم نموده است.

 • این مورد دقیقا با نیاز شما رابطه مستقیم دارد ، شاید شما وب سایتی ساده و کم هزینه بخواهید یا مدیر یک شرکت بزرگ باشید که سایتی در خور نام تجاریتان می خواهید. در هر صورت هزینه نسبت به کاری که قرار است انجام شود تعیین خواهد شد.

 • وب سایت استاتیک مدیریت ندارد ولی وب سایت های داینامیک دارای مدیریت است و توسط صاحب سایت قابلیت به روز رسانی اطلاعات را دارد.

 • در دنیای مجازی امروزی اینکه بتوانید سایت خود را به موتورهای جستجو ارائه داده و در رده های بالا قرار دهید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.یکی از کارهایی که می تواند به شما در این زمینه یاری رساند بروزرسانی صحیح اطلاعات سایت است.
  اینکه شما مرتبا اطلاعات را بروز رسانی نموده و اطلاعات بزنید در رتبه بندی موتورهای جستجو بسیار مهم بوده و علاوه بر آن کاربران شما را به بازدید مجدد از سایتتان ترغیب می نماید. لذا سعی کنید همواره در سایت خود اطلاعات مرتبط زده و آن را هر چند وقت یکبار بروزرسانی نمایید تا هم بازدید کاربران از سایت شما زیاد شود و هم در جستجوهای گوگل شناخته شود (شایان ذکر است سئو نیز باید پیاده سازی گردد.)

 • بله. يکی از مزایای طراحی و بازسازی یک وب سایت این است که علاوه بر ظاهر مطالب و محتوی وب سایت نیز مورد بازبینی مجدد قرار می گیرند، دارندگان سايت در طول داشتن وب سایت خود بسیاری از نکته ها و ریزه کاری های مرتبط با یک وب سایت خوب را به صورت عملی تجربه کرده اند و با یک دید باز به به روز رسانی سایت خود اقدام می نمایند.

 • کسب وکارهایی که به صورت مجازی اقدام به ارائه کالا و خدمت می‌نمایند و خریداران از طریق وب‌سایت اقدام به گذاشتن سفارش و خرید می‌نمایند نياز به داشتن نماد الكترونيك دارند.

 • بله. درصورت نياز به درگاه پرداخت مستقيم شما ميتوانيد به سايت نماد الكترونيك مراجعه كرده و نسبت به دريافت نماد اقدام كنيد. در اين صورت درگاه پرداخت مستقيم براي شما فعال مي شود.

 • بله.امكان استفاده از درگاه هاي واسط براي كليه سايت هايي كه نياز به پرداخت آنلاين دارند فعال مي باشد.

 • شما مي توانيد براي دريافت يك پنل پيامك اختصاصي با شماره دلخواه خودتان به ما اطلاع دهيد تا تيم پشتيباني در كمترين زمان ممكم پنل پيامك را براي شما آماده كرده و تحويل دهد. همچنين شما ميتوانيد از مزاياي پيامك صوتي نيز بهره مند شويد.

 • بله . امکان مديريت كليه ایمیل ها برای سایت های طراحی شده توسط شركت وجود دارد . کاربران عزيز در صورت تمایل به دریافت پست الکترونیک بر روی سایتشان می توانند به ما درخواست دهند.

همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

دراساطیر ایران، قُقنوس یا قُقنُس، معرب کلمه ی یونانی کوکنوس (Kuknos)، و همتــای کلمه ی هند و اروپایی و چینی فونیکس است و چنین می‌ نماید که شکل آن ترتیب و برآیندی از قرقاول، مرغ چینی و آمیــزه ی آن با دیــگرمــرغــان اسطوره ایست در این روایت ققنـــوس همتـــای قو در ادبیات اروپــایی است که با آوازخـوانـی ، زیست و زندگی خــود را به پــایــان می‌بــرد. اساساً در ادبیات ایــران نیـــز همچــون ادبیــات هنــد و اروپـایی، سوختــن در رنــج خــویش و از خـاکستــر خــود برآمـدن و تـولدی دیـگر، راه بــه اسطــوره ی ققنــوس دارنـد. در فرهنگ انگلیسی زبان، ققنوس Phoenix پرنده‌ای است افسانه‌ای و بسیار زیبا و در نوع خود منحصر به ‌فرد ، که بنا بر افسانه‌ها 500 یا 600 سال در صحاری غرب عمر می‌کند، خود را بر تلی از خاشاک می‌سوزاند، و از خاکستر حاصل، خود او دگر بار با طراوت جوانی سر برمی‌آورد و دور دیگری از زندگی را آغاز می‌کند و می‌گذراند. ققنوس در فرهنگ اروپایی غالباً تمثیلی از فناناپذیری و حیات جاودان است. ققنوس در اصل از ایران باستان به فرهنگ اروپا راه یافته است.

 • تلفن دفتر تهران: 02188745705

  تلفن دفتر اصفهان: 03136759053

  تلفن دفتر شهرضا: 95-03153246990

 • info@phx.ir

  phx1383@gmail.com