پویش تیرگان

همزمان با آغاز تیرماه، ققنوس پویش تیرگان خود را با محوریت معرفی و فروش نرم افزار های سازمانی برگزار می کند.
در این پویش به مدت دو هفته تخفیف های ویژه، همراه با معرفی آخرین تولیدات شرکت ارائه می گردد.
برای شرکت در پویش از طریق فرم زیر اقدام فرمایید.

خدمات ارائه شده در کمپین

پیمان نرم افزاری حرفه ای برای گردش الکترونیکی فرایندهای مرتبط با پیمانکاران، مشاوران و تامین کنندگان سازمان ها می باشد که می تواند به عنوان ابزاری برای افزایش بهره وری و شفافیت فرایندهای سازمانی همراه با کاهش هزینه های زمانی، ریالی و جغرافیایی مورد استفاده قرار گیرد.

با استفاده از پیمان به سادگی پیمانکاران، مشاوران، تامین کنندگان و سازندگان را در سطوح مختلف ارزیابی کرده، پروژه ها و منابع انسانی پیمانکاران را مدیریت و مناقصات و مزایدات خود را برگزار نمایید.

پیمان در سازمان های بزرگ کشوری از قبیل شرکت های توزیع برق، گاز، پتروشیمی، نفت و خودروساز پیاده سازی و اجرا گردیده است .

پیما به عنوان نرم افزاری مفید و کاربردی با هدف مدیریت و بهینه سازی روند تردد پرسنل سازمان ها، طراحی و پیاده سازی شده است. پیاده سازی و اجرای بهینه چنین سامانه ای می تواند میزان قابل توجهی صرفه جویی ريالی برای سازمان و زمانی برای پرسنل همراه با افزایش رضایت مندی ایشان داشته باشد.
پیما امکان بهینه سازی تردد ها، مدیریت و رصد لحظه ای ناوگان حمل و نقل، مدیریت و درخواست سرویس در هر زمان و مکان و … را جهت افزایش بهره وری واحد حمل و نقل سازمان ها فراهم می نماید

این سامانه جهت کاهش مراجعات حضوری پیمانکاران و متقاضیان و افزایش شفافیت و سرعت انجام مراحل مربوط به برگزاری مناقصات و استعلام های پروژه‌های اجرایی بین پیمانکاران تایید شده طراحی و پیاده سازی گردیده است. این سامانه با ایجاد کار تابل های الکترونیکی مجزا ویژه مدیران و کارشناسان سازمان، پیمانکاران و متقاضیان علاوه بر مدیریت هر چه بهتره فرایندهای مرتبط، امکان توزیع عادلانه پروژه ها بین پیمانکاران تایید شده و ایجاد بستر رقابتی سالم بین تمام پیمانکاران را فراهم می آورد. این سامانه می تواند با استفاده از سرویس ها به صورت یکپارچه با سایر سامانه های داخلی سازمان ارتباط برقرار نماید.

سامانه پیامک

سامانه پیامک به صورت اختصاصی در سازمان پیاده سازی و راه اندازی می گردد و این قابلیت را به مدیران سازمان ارائه می نماید تا بدون نیاز به شرکت های واسط مستقیماً پیامک های خود را از طریق شماره های کاملاً اختصاصی اپراتورهای مربوطه ارسال نمایند. از این طریق علاوه بر افزایش سطح ایمنی پنل پیامک، سرعت ارسال افزایش و هزینه های ارسالی کاهش خواهند یافت.

استفاده از موبایل های هوشمند هر روز افزایش می یابد، در حال حاضر از هر دو ایرانی یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار هر روز افزایش می یابد.شرکت های مختلف برای دسترسی به مشتریان هدف خود نیاز دارند که خود را با تغییرات روز وفق دهند و سعی کنند خدمات و محصولات خود را به آنها معرفی نمایند. طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند شما را بسیار سریعتر به هدفی که میخواهید برساند و باعث شود افراد بیشتری با محصولات و خدمات شما آشنا شوند. دپارتمان طراحي اپليكيشن ققنوس با تجربه فراوانی که در زمینه طراحی سایت کاربری برای افراد و شرکت های مختلف دارد اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل برای شرکت ها و صنایع مختلف کرده است.

طراحی وب سایت

شرکت ققنوس با سابقه تیمی 18 ساله در زمینه طراحی سایت و سئو، تولید و مشاوره نرم افزاری های ساخت مشتری، طراحی وب سایت و سئو داخلی و خارجی، استراتژی سازمان، هستیم.

جهت مشاهده نمونه کارهای سازمانی، شرکتی، آموزشی با ما در تماس باشید.