مدیریت خط گرم

فرایند مدیریت خط گرم

این فرآیند، امکان انجام فرآیندهای خط گرم به صورت شفاف و مستند و ایجاد تعاملات بیشتر بین متقاضیان و پیمانکاران و کارشناسان شرکت برق را ارائه می نماید تا علاوه بر دریافت اطلاعات کامل از پروژه ها و پیمانکاران مورد تایید، رتبه بندی و تایید صلاحیت  پیمانکاران مربوطه را به صورت کاملا ًالکترونیک و آنلاین مدیریت و محاسبه نماید.

برخی قابلیت ها و مزایای فرآیند مدیریت خط گرم

  • ايجاد كارتابل اينترنتي مجزا ويژه پيمانكاران و متقاضيان پروژه های خط گرم
  • تائید صلاحیت و رتبه بندی الکترونیک بر اساس پرسشنامه های موجود و تهیه بانک اطلاعاتی پیمانکاران مجاز خط گرم
  • دریافت گزارشات متنوع تشریحی، آماری و نموداری توسط مدیران اموری و ستادی
  • امکان قيمت دهي پروژه ها توسط پيمانکاران بدون اطلاع از قيمت ديگر پيمانکاران و شرکت کنندگان
  • ایجاد محیطی رقابتی(کیفی و فنی ) به منظور توسعه فعالیت ها
  • تقسيم پروژه ها به صورت عادلانه و مطابق با سقف های تعیین شده پیمانکاران
  • اطلاع پیمانکاران و متقاضیان از روند مناقصه و اجرای پروژه


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.