برخی قابلیت های فرآیند مناقصه و مزایده

  1. مشاهده ليست مناقصات، مزایدات و استعلام ها و خريد الكترونيك اسناد توسط متقاضیان
  2. ارسال و دريافت الكترونيك اسناد و مدارك مورد نياز و بررسي مدارك و ارزيابي هاي متقاضیان به صورت آنلاین
  3. ارسال قيمت و ضمانت نامه هاي بانكي توسط مناقصه گران/مزایده گران و هم چنین قابليت استعلام صحت ضمانت نامه ها
  4. انجام ارزيابي كيفي ، فني و بازرگاني در صورت وجود
  5. امکان بازگشایی الکترونیکی پاکات و انتخاب برنده توسط سیستم
  6. قابلیت تعریف سطوح دسترسی مختلف برای مديران، پيمانكاران و…
  7. فرم ساز با قابليت تعريف انواع فرم و مدل های ارزیابی کیفی و فنی مطابق با فرمول ها، معيارها و آيتم هاي موجود
  8. امکان تهیه گزارشات آماری و داشبورد مدیریتی از روال کلی فرآیند مناقصه و مزایده
  9. خود اظهاری پیمانکار از طریق تکمیل و ارسال فرم های ارزیابی کیفی و بررسی و تایید توسط مدیران و …

و …

فرآیند مناقصه و مزایده


فرآیند مناقصه و مزایده

فرآیند مناقصه و مزایده در سازمان ها از حساسیت بالایی برخوردار است و سازمان های مختلف، قوانين خاص خود را دارند. حجم بالای اطلاعات و درخواست ها، اطلاع رسانی سریع به پیمانکاران، در دسترس بودن لحظه ای پیمانکاران، حذف موارد کاغذی، بالا رفتن دقت و سرعت، کاهش خطا و بسیاری موارد دیگر، وجود چنین سامانه ای را در سازمان ها محسوس تر کرده است. لذا از مراحل قبل از تعریف و شروع یک فرآیند تا مراحل پس از انتخاب برنده و شروع کار می بایست به طور دقیق مدیریت شود.

شركت فناوري اطلاعات ققنوس، با در نظر گرفتن تمام موارد و جزئيات قوانين موجود در سازمان ها اقدام به تهيه سامانه نموده كه مورد استقبال چشم گيري از سوي سازمان هاي مختلف قرار گرفته است.


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.