برخی قابلیت های فرآیند استعلام

 1. ایجاد عدالت کاری بین پیمانکاران از طریق تقسیم کار
 2. امکان ثبت استعلام به صورت دستی و یا از طریق سامانه
 3. تفكيك استعلام هاي متوسط و جزئي
 4. امكان انتخاب برنده خارج از تشريفات
 5. اطلاع رسانی پیامکی به پیمانکاران مجاز
 6. امکان مشاهده اسناد استعلام و قیمت دهی به روش هاي متنوع توسط هر پیمانکار در زمان تعیین شده
 7. امكان تمديد زمان استعلام
 8. بررسی قیمت های پیشنهادی و اسناد تکمیل شده استعلام توسط مدیران
 9. امکان ارسال و چاپ قرارداد در کارتابل پیمانکار و سازمان
 10. دارای قابلیت تنظیم شروع و خاتمه قرارداد
 11. كاملا وب بيس و آنلاين همراه با قابليت لينك با ساير سامانه ها
فرآیند مناقصه و مزایده


فرآیند استعلام اداری

با توجه به نوسان قيمت ها در بازار فعلي و ارائه كيفيت هاي مختلف، تیم ققنوس، سيستمي قابل اجرا بر روي اينترنت و اينترانت طراحي و راه اندازي نمود تا با استفاده از آن، بین گستره وسيعي از پيمانكاران با كيفيت کار و هزينه هاي متفاوت، بهترین پیمانکار انتخاب گردد و فرآیند استعلام اداری برای شما تسهیل گردد.


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.