برخی قابلیت های فرآیند

  1. قابلیت ثبت گزارش تشویق و تنبیه براساس سمت بازدیدکننده
  2. قابلیت ثبت انواع دسته‌بندی‌های موضوعی برای ثبت گزارش
  3. امکان افزودن و ویرایش انواع چک لیست‌های گزارشی
  4. امکان ثبت گزارش تشویق و تنبیه برای شرکت، سرپرست و کادر اجرایی به طور جداگانه
  5. امکان ثبت تصویر تخلف به همراه گزارش تشویق و تنبیه
  6. امکان جستجوی شرکت‌ها و پروژه‌ها به منظور ثبت گزارش
  7. امکان ویرایش ضرایب تاثیر بازدیدکننده
  8. امکان ویرایش ضرایب سمت تخلف کننده
  9. مشاهده گزارش‌های ثبت‌شده برای هر شرکت و…
فرآیند مناقصه و مزایده


فرآیند اخطار و تشویق

فرآیند اخطار و تشویق ضمن قابليت دریافت انواع مجوزها، مدارک، گواهی نامه ها و مستندات (با امکان ثبت و مدیریت تاریخ های اعتبار)،  قابليت صدور تذکر، تخلف، اخطار و تشویق طبق ضوابط و گردش های موجود در سازمان و امکان تعلیق و اخراج پیمانکاران را دارا می باشد.


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.