برخی قابلیت های فرآیند پروژه های اهدایی (نیرورسانی):

  1. دریافت بانک اطلاعاتی کامل از پیمانکاران
  2. ایجاد کارتابل های مجزا برای پیمانکاران و متقاضیان
  3. تعیین انواع محدودیت ها اعم از : فعالیت پیمانکار، محل اجرای پروژه و
  4. قابلیت تهیه فهرست بها، پلن و مستندات پروژه
  5. اعمال دسترسی به تمامی تنظیمات سامانه برای مدیران
  6. امکان برگزاری مناقصه مجدد در فرآیند پروژه های نیرورسانی
  7. ارتباط آنلاین و ۲۴ ساعته بین پیمانکار و سازمان
  8. قابلیت اتصال با سایر سامانه ها جهت ارسال و یا دریافت اطلاعات
  9. خصوصی سازی بنا به نیاز مشتری

و …

فرآیند مناقصه و مزایده


فرآیند پروژه های نیرورسانی

فرآیند پروژه های اهدایی یکی از فرآیندهایی است، که در سالیان اخیر مورد استفاده سازمان های مرتبط با پیمانکاران از جمله شرکت های توزیع برق قرار گرفته است. از آنجایی که در این سری پروژه ها ، سه دسته ( شرکت، پیمانکار، متقاضی) دخیل هستند، وجود فرآیندی جهت هماهنگی بین این سه دسته در هر پروژه از زمان ثبت تا اتمام کار و کاهش حضور بی دلیل ارباب رجوع ضروری می باشد.نیازسنجی مشتری در طول چندین سال، باعث شده است این شرکت در مقایسه با رقیبان خود، قدرتمندترین فرآیند را به مشتریان خود عرضه نماید.


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.