برخی قابلیت های فرآیند نظارت

  1. امکان چاپ فرم ها بعد از تکمیل به صورت شناسنامه نظارتی
  2. مدیریت ایجاد فرم ها و امکان تکمیل فرم های نظارتی به صورت آفلاین در نقاط فاقد اینترنت
  3. ایجاد ارتباط دو سویه بین پیمانکار و ناظر و ارسال عیوب ثبت شده برای پیمانکار
  4. امکان ثبت درخواست بازدید مجدد توسط پیمانکار پس از رفع عیب
  5. بررسی لیست فرم های مربوط به آن پروژه، تأیید(در صورت تکمیل تمام آیتم ها) یا ارجاع به پیمانکار جهت بررسی
  6. امکان پیوست انواع مستندات در هر مرحله از نظارت و بایگانی الکترونیک آن
  7. امکان ثبت گزارش
  8. مراحل مختلف بازدید پروژه
فرآیند مناقصه و مزایده


فرآیند نظارت

فرآیند نظارت ، امکان انجام فرآیندهای نظارت به صورت شفاف و مستند و ایجاد تعاملات بیشتر را بین ناظران و پیمانکاران ارائه می نماید تا علاوه بر جمع آوری اطلاعات کامل نظارتی از پروژه ها و پیمانکاران تائید صلاحیت شده و مورد تایید، گردش های مربوطه را به صورت کاملا الکترونیک و آنلاین مدیریت و مشاهده نمایند و کارشناسان محترم سازمان نیز بر فعالیت پیمانکار و همچنین پرونده های در دست اقدام ناظران، نظارت کامل داشته باشند.


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.