برخی قابلیت های فرآیند تایید صلاحیت

  1. دسترسي به اطلاعات مورد نياز در كمترين زمان ممكن
  2. مدیریت انواع فرم ها و مدل های ارزیابی صلاحیت
  3. مدیریت زمینه های فعالیت سازمان و فعال سازی زمینه های مورد نیاز جهت ثبت نام پیمانکاران
  4. قابليت دریافت انواع مجوزها، مدارک، گواهی نامه ها و مستندات با امکان ثبت و مدیریت تاریخ های اعتبار
  5. دریافت و تأیید اطلاعات اعضای شرکت ها جهت ایجاد بانک اطلاعاتی شرکت های پیمانکاری
  6. تکمیل و ارسال فرم های ارزیابی و محاسبه امتیاز مطابق فرمول های تعیین شده
  7. مدیریت زمینه های فعالیت سازمان و فعال سازی زمینه های مورد نیاز جهت ثبت نام پیمانکاران
  8. ارائه گزارشات تفصيلي مديريتي  به صورت نموداري و …
فرآیند مناقصه و مزایده


فرآیند تایید صلاحیت پیمانکاران

فرآیند تایید صلاحیت پیمانکاران با هدف صیانت از نیروی کار کشور، ارزیابی و تشخیص صلاحیت پیمانکاران در صنایع مختلف طراحی گردیده است. این فرآیند با دريافت آنلاين اطلاعات از پيمانكاران، مشاوران و تأمین كنندگان از طریق فرم های خوداظهاری با قابلیت محاسبه امتیاز، گامی موثر در تنظيم رتبه پيمانكاران، امکان ارسال پيمانكار به بلك ليست، ثبت گزارش تخلفات و … برداشته است.


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.