برخی از قابلیت های ارت و تابلو

  1. مدیریت پروژه ها در سامانه و يا دريافت اطلاعات از طريق ديگر سامانه ها
  2. ايجاد كارتابل اينترنتي مجزا ويژه پيمانكاران و متقاضيان
  3. اطلاع رساني كليه مراحل به پيمانكاران و متقاضيان با توجه به نیازشان
  4. امكان انتخاب ليست مصالح از طريق فهرست بها – قيمت دهي پيمانكاران به تفكيك جنس و دستمزد
  5. تقسيم پروژه ها به صورت عادلانه بین پیمانکاران و رضایت مندی مشترکین با توجه به امکان انتخاب از بین پیشنهادات
  6. تعيين انواع محدوديت ها جهت شركت در مناقصات (محدوديت هاي سقف هاي تعدادي و ريالي، همزمان و سالانه)
  7. دريافت قيمت از پيمانكاران به شيوه هاي متنوع با توجه به نظر سازمان
  8. امكان چاپ قرارداد فی ما بین
  9. امکان تکمیل اطلاعات چک لیستهای نظارتی و اندازه گیری ارت
فرآیند مناقصه و مزایده


فرآیند ارت و تابلو

فرآیند ارت و تابلو ، این امکان را به متقاضیان و پیمانکاران شبکه برق می دهد تا علاوه بر دریافت اطلاعات کامل از پروژه ها و پیمانکاران تائید صلاحیت شده و مورد تأیید شرکت محترم توزیع برق جهت انجام امور اجرا و اندازه گیری ارت، به صورت شفاف و مستند فرآیند های مربوطه را به صورت کاملاً الکترونیک و آنلاین مدیریت و مشاهده نمایند و کارشناسان محترم شرکت توزیع برق نیز بر فعالیت پیمانکار و همچنین پرونده های در دست اقدام خود، نظارت کامل داشته باشند.


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.