طراحي وب ققنوس

طراحی قالب اختصاصی

با توجه به اصول و استانداردهاي موجود قالب مورد نظر شما را پياده سازي مي كنيم.طراحی قالب اختصاصی سبب می شود وب سایت شما شخصیت و نمایش جذاب و خاصی پیدا کند.

سئو اختصاصی

اگر شما به دنبال افزایش بازدید و فروش وب سایت خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، بهترین راهکار اعتماد به متخصصين بهینه سازی و سئو ققنوس است.

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی فنی خدمات و نگهداری سایت ها٬ یکی از اصول منحصر بفرد حرفه ای کار طراحی وب شرکت ققنوس می باشد که متفاوت از نحوه عملکرد دیگر شرکت ها است.

قیمت مناسب

تيم طراحي ققنوس مجری طراحی وب سایت سازمان های دولتی و خصوصی با مناسبترین قیمت است.شما ميتوانيد با نازل ترين قیمت ، بهترین و حرفه ای ترین وب سایت ها را داشته باشيد.

مشاوره و نیاز سنجی

ققنوس با به کارگیری مشاوران و تحلیل گران مجرب در زمینه طراحی نرم افزار های تحت وب ، طراحی وب سایت و … آماده ارائه خدمت به شما هموطنان عزیز میباشد.

امنیت کد نویسی

تضمين امنیت بالا یکی از بزرگ ترین و مهم ترین مزیت های ما نسبت به رقبا است. در شرکت ققنوس روی پایداری و امنیت وب سایت ها و پورتال ها کار شده است.


طراحي سايت

طراحی یک وب سایت شامل قالب‌بندی، سبک فونت، رنگ‌آمیزی و همچنین انتخاب گرافیک و تصاویر است. بنابراین طراحی، تاثیر مستقیم در ماندن یا ترک افراد دارد.

پس از اینکه افراد توسط طراحی سایت جذب شدند، محتوای داخل سایت نیز در ماندگاری افراد در سایت و مراجعات مجددشان در آینده تاثیر خواهد داشت. بنابراین مطمئن شوید که محتوای داخل سایتتان حتما مفید است تا ساختار سایت خود را درست برداشته باشید. هماهنطور که می دانید عامل اصلی در بهبود سئوی سایت، قرار دادن محتوای باکیفیت در سایت می باشد؛ زیرا رتبه سایت به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

زمانی که در حال تهیه متن برای وب سایت خود هستید، بهتر است موارد زیر را رعایت نمایید تا سایتی عالی و بهینه داشته باشید.
گام اول: نوشتن یک پیش نویس بسیار جذاب
گام دوم: بازبینی پیش نویس
گام سوم: اصلاح متن کلی و بررسی نهایی


سه گام اساسی در نوشتن محتوای سایت


طراحي هر نوع وب سايت

این روز ها جایی در دنیا نیست که افراد بتوانند بدون اینترنت روز خود را شب کنند. اگر هم چنین جایی وجود داشته باشد بدون شک آنجا جزو مناطق محروم بشمار می رود. در حال حاضر در کشور های جهان اول کمتر کسب و کاری را خواهید دید که تجارت آنلاین ( وبسایت ) ندارند. اما در ایران کمتر کسب و کاری را خواهید دید که وبسایت نداشته باشد.

تيم طراحي وب سايت ققنوس مهارت هاي برنامه نويسي زيادي آموخته تا بتواند در كنار شما مشتريان عزيز گامي رو به تغيير در كسب و كارتان بردارد. با توجه با افزایش اینترنت و فضای مجازی كه هر فردی را در کسب و کار خود به فکر وا می دارد تا يك وب سايت تهيه كند، ما بر اين باوريم كه ميتوانيم روياي الكترونيكي شدن كسب و كارتان را تحقق بخشيم

Online Shop

  • فروشگاهی / تولیدی / آموزشی
ثبت سفارش آنلاين
Wordpress

  • شرکتی / آموزشگاهی / خدماتی
ثبت سفارش آنلاين
ASP.NET

  • دانشگاهی / سازمانی / شرکتی
ثبت سفارش آنلاين


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.