سوالات متداول گرافيك
 • انواع پروژه ای طراحی از جمله : طراحی وبسایت ، فروشگاه اینترنتی ، اپلیکیشن ، هویت برند ،  لوگو ، کاتولوگ ، منو ، تی شرت ، کارت ویزیت و هر نوع طراحی گرافیکی انجام می شود.

 • در ابتدا مشتری نوع پروژه و مشخصات آن را توسط فرم سفارش طراحی ، تلفنی و یا تلگرام برای ما ارسال  می نماید . سپس پروژه پس از بررسی برای طراحان ارسال می شود تا هزینه و مدت زمان لازم برای اجرای پروژه را مشخص کنند و به مشتری اعلام خواهد شد . در صورت موافقت با قیمت توسط مشتری ،  ۵۰ درصد مبلغ پروژه واریز می گردد . پس از تکمیل پروژه و تحویل آن ۵۰ درصد باقی مانده وجه به حساب شرکت واریز می گردد و پروژه تحویل نهایی میگردد.

 • هزينه طراحي بستگي به نوع پروژه (لوگو، کارت ویزیت، بنر، ست اداری، پوستر و بسته بندی و … )، ابعاد و زمان طراحی متغیر است ، براي اطلاعات بيشتر تماس بگیرید .( همچنين هزينه هر فايل PSD  جداگانه محاسبه میشود)

 • بله، در صورت تمایل شما به استفاده از این المان ها در طرح، هزینه آنها جداگانه محاسبه خواهند شد.

 • شما در صورت تمایل به ایجاد تغییرات کمتر از ۳۰ درصد از کل طرح، تا سه بار به صورت رایگان می توانید درخواست اعمال این تغییرات را بدهید و در صورت نیاز به دفعات بیشتر، بابت هر سری تغییرات، باید هزینه پرداخت کنید.

 • گاهي ممکن است شما تغييراتي نظير نوع رنگ ، فونت هاي نوشته و … داشته باشيد که به رايگان انجام ميشود ، اما گاهي ممکن است به طور کلي متن طرح يا موضوع و همچنين نياز به تغيير سايز آن داشته باشيد . در اين صورت شما بايد هزينه طراحي تغییرات جديد را پرداخت کنيد .

 • پس از پرداخت کامل هزینه، فایل های طراحی (در صورت تمایل) برای مشتریان ارسال می شوند، اما پیش از پرداخت کامل هزینه ها از ارسال هر گونه فایل قابل چاپ معذور هستیم.

 • نمونه چاپی در صورت تمایل مشتری انجام می شود، اما کلیه هزینه های آن مانند چاپ، برش وایاب ذهاب بر عهده مشتری می باشد و به فاکتور اضافه می شود.

 • خیر، هزینه های چاپ و هزینه های طراحی های انجام شده به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

 • به طور معمول هر سفارش در کمتر از ۳ روز تحويل داده ميشود، ولي ممکن است به دليل حجم كاری بالا تحويل آن تا يک هفته هم طول بکشد، اگر پس از يک هفته سفارش شما انجام نشد سريعا با ما تماس بگيريد .

 • شما ميتوانيد به وسيله کليه خود پردازهاي عضو شتاب ، همچنين به صورت اينترنتي هزينه طراحي را به شماره حساب شرکت واريز نمائيد .


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.