آیا فکر کرده اید اگر مشتریانتان فقط از شما خدمات بگیرند به چه درآمدی خواهید رسید؟

با سامانه پیامک ققنوس ارتباط هدفمند و موثری با مشتریانتان داشته باشید.

امروزه بازاریابی و معرفی محصولات از طریق سامانه های پیامکی و مجازی بسیار گسترده شده است.چراکه تنها وسیله ای که مشتریان به تناوب از آن استفاده می کنند،تلفن همراه آنهاست. به طوری که اکثر سازمان ها و شرکت ها از این سامانه برای جذب مشتری استفاده میکنند. رفتار مشتريان نيز در عصر امروز با گذشته تغييرات زيادى كرده است. رسانه پیام صوتی با توجه به امكان انتقال احساس بيشتر از طريق صدا، قطعا تاثيرات بيشترى روى مشتريان احتمالى دارد. به همین منظور ، شرکت دانش ‌بنیان فناوری اطلاعات ققنوس در ادامه ارائه خدمات خود، افتخار دارد سامانه پنل پیامک معمولي و صوتي فونیکس را معرفی نماید.

سامانه تست پیام کوتاه

پسورد سامانه : demo

نام کاربری : demo

آدرس سامانه: smsschool.com

ارسال پیامک انبوه از روی نقشه

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل به شماره های همراه اول و ایرانسل در ارسال پیامک بر اساس نقشه شما می توانید نقشه شهر مورد نظر را مشاهده کرده و مناطق مورد نظر را روی نقشه مشخص کنید ، با ارسال از روی نقشه پیامک های تبلیغاتی خود را بصورت هدفمند ارسال کنید.

ارسال بر اساس تفکیک جنسیتی و رده سنی

این ویژگی منحصربفرد قابلیت دارد تا شما پیامکهای تبلیغاتی خود را به صورت بسیار دقیق و حساب شده به مشتریان خود ارسال نمایید.مثلا با انتخاب شهر تهران و سپس محله تجریش میتوانید به گروه سنی ۲۰ تا ۳۵ سال و جنسیت خانم ها و یا آقایان و یا هر دو ارسال داشته باشید.

ارسال از دکل های BTS ایرانسل

روش BTS ارسال بر اساس شماره همراه و یا پیش شماره تلفن همراه نمی باشد و فقط اس ام اس به کسانی ارسال می گردد که در منطقه مورد نظر شما حضور دارند و می تواند در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل (دائمی یا اعتباری) باشند.

پیامک صوتی
پیامک صوتی؛ موثرترین راه برای تبلیغات موفق


مدتیست که پیامک صوتی سهم بالایی از فضای تبلیغاتی کشور را بخودش اختصاص داده است. امکان نوینی که باعث می‌شود یک محصول پرمخاطب و محبوب و یا یک خبر خوب را با یک صدای آشنا و دوست داشتنی با بقیه به اشتراک بگذاریم. فرض کنید در روز عید یا مثلا در روز تولدتان، گوشی تلفن همراهتان زنگ بخورد و صدای مدیر عامل مجموعه‌تان را بشنوید که این روز را به شما تبریک می‌گوید.
پیامک صوتی به عنوان یکی از جدیدترین ابزار هوشمند اطلاع رسانی، این روزها توسط خیلی از فعالان رسانه و مراکز روابط عمومی استفاده می شود. هر مجموعه و یا شخصی با توجه به نیاز خود از این سرویس بهره برده و از خدمات مختلف آن استفاده می کنند.
ارسال پیامک صوتی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی مزایای زیادی دارد :
ارسال همزمان پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به هزاران مخاطب در کمترین زمان
در پیامک صوتی، احساس شما به مخاطب گنجانده می شود.
هزینه پیامک صوتی نسبت به روش های دیگر تبلیغاتی به مراتب کمتر است.
با پیامک صوتی حتما مطمئن خواهید شد که مخاطب پیام شما را شنیده است.

3. كارت ويزيت الكترونيكي

برندت درواقع یک نوع سامانه پیامکی تو محیط اینترنت هست که از امکانات پیامکی برای معرفی کسب و کار شما استفاده میکنه.

2. خريد خط اختصاصي پيامك

شما مي توانيد با شماره دلخواه خود به صورت اختصاصي پيام ارسال نماييد. اين شماره ها هم قابليت ارسال و هم دريافت پيامك را دارا مي باشند.

1. ارسال شماره به بلك ليست

بااستفاده از خطوط خدماتي مي توان به تمام شماره هايي كه تبليغات خود را غيرفعال كرده اند پيامك ارسال نمود. همچنين تمام گزارش هاي ارسالي نيز قابل مشاهده و دريافت مي باشد.

6. ثبت سفارش آنلاين

شما ميتوانيد با پرداخت هزينه ، به صورت آنلاين و بدون نياز به هيچ گونه اتلاف زمان اطلاعات خود را وارد كرده و همان لحظه پنل خود را دريافت نماييد.

5.  ارسال پيامك انتخابات

ققنوس انواع خدمات خود را جهـت «ارسال پيامک انتخابـاتی» ویـژه انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات شورای شهر ارائه می نمايد.

4. ارسال پيامك با سيم كارت

امکان ارسال با شماره ی خودتان به همه ی خطوط حتی به شماره های بلک لیست ، قابلیت ارسال به بانک اطلاعاتی و قابلیت ایجاد مسابقه و نظر سنجی

برخی قابلیت های سامانه پیامک ققنوس:

 • ارائه وب سرویس جهت استفاده از سایر نرم افزارهای موجود در سازمان
 • قابل استفاده بروی اینترنت و اینترانت سازمان
 • امکان شارژ بدون واسطه از طریق اپراتور
 • ارائه گزارشات ارسال و دریافت پیام ها با فیلتر های متعدد
 • امکان ثبت سرشماره و شماره های اختصاصی به تعداد نامحدود
 • قابلیت استفاده از رمز یکبار مصرف جهت ورود کاربران به پنل
 • قابلیت دریافت گزارش های متنوع از کاربران پنل و وب سرویس
 • ارسال پیام های گروهی – متناظر و هوشمند – مناسبتی و پیام های تعاملی و …
 • ارسال پیامک از روش های مختلف مانند دفترچه های تلفن، فایل اکسل و …
 • قابلیت دریافت پیامک و ارسال پیامک های زمان بندی شده
 • تنظیم منشی پیامکی جهت پاسخگویی به پیام های دریافتی
 • امکان خصوصی سازی و بومی سازی ویژه هر سازمان
سامانه پیامک ققنوس


با کارت ویزیت الکترونیکی آشنا شويد….

سامانه پیامک ققنوس

کارت ویزیت الکترونیک معـرف شخصیت کاری شماست در واقع کارت ویزیت شما درگاهی به سمت معرفی کلـیه خدمات و محصولاتتان به صورت الکترونیک به همراه سامانه های مختلف ارتباطی با مشتریان شما می باشـد .

سامانه پیامک ققنوس

آیا فکر کرده اید ، اگر مشتریانتان فقط از شما خدمات بگیرند به چه درآمدی خواهید رسید؟ چقدر مشتری داشتید کـه در حال حاضر هیچ دسترسی به آنها ندارید ؟ چندین مشتری وفادار داشتید کـه در حال حاضر از شما خدمات نمی گیرند ؟ اگر خوب فکر کنید متوجه خواهید شد کـه می توانستید بـه سادگی مشتری ثابت داشته باشید و بـه دلایل مختلف نتوانسته اید آنها را به عنوان مشتری دائم برای خود نگه داریدو لازم نبود برای گسترش فعالیت خود هربار هزینه های سنگین تبلیغات پرداخت نمایید تا مشتری جدید بدست آورید…

چنانچه فردی کد اختصاصی شما را به سـامانه ۱۰۰۰۲۰۰۴ پیامک کند ، تمام اطـلاعات کاری شما شامل خدمات آدرس مغازه یا مجموعه ، تلفن همراه ، ثابت و … را در تلفن همراه خود دریافت خواهد کرد که این اطلاعات هـر لحظه به وسیله تلفن همراه صاحب کسب و کار قابل ویرایش بوده و ضمن اینکه شماره تلفن ارسال کننده پیام و بعبارتی مشتریتان در سیستم شما برای ارسال پیام های بعدی ذخیره می گردد و به این وسیله می توانید در زمان تخفیف و حتی جابجایی به علت تعمیرات و یا استیجاری بودن ملک به مخاطب ثابت خود پیامک بفرستید .


پنل پیامک:

 • ارسال و دریافت پیامک به وسیله سر شماره های مخابراتی و قابلیت ارسال پیامک صوتی
 • ارسال پیامک بر اساس استان، شهر، منطقه، روستا، کد پستی و ارسال بر اساس جنسیت و رده سنی
 • امکان ارسال زمانبندی شده پیامک ها(تاریخ تولد، اتمام بیمه، یادآوری اقساط و …)
 • قابلیت تعریف زمان ارسال خودکار پیامک بر حسب روز، ماه، سال، ساعت و دقیقه
 • قابلیت وارد نمودن شماره های مخاطبین در زمان ارسال از طریق فایل اکسل و متنی
 • حذف خودکار شماره های تکراری هنگام ارسال پیامک
 • دفترچه تلفن با قابلیت تعریف بی نهایت گروه و بی نهایت عضو
 • ابراز منشی پیامک و پاسخ های خودکار سیستمی
 • ابزار مسابقه با قابلیت تعریف مسابقه مستقل روی هر شماره با بی نهایت گزینه، انواع نمودار
 • تحلیل و جداسازی پاسخ های صحیح، تعریف تاریخ، ساعت و دقیقه شروع و پایان مسابقه و انجام قرعه کشی خودکار
 • قابلیت شارژ آنلاین اعتبار به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب

 

سامانه پیامک ققنوس


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.