راهکار ویژه شرکت های صنایع خودرو

راهکار ویژه شرکت های صنایع خودرو

با ارائه ی مشاوره های مختلف  شرکت فناوری اطلاعات ققنوس به صنایع خودرو، فرایندهای زیر با در نظر گرفتن قوانین و مقررات موجود در سازمان، به شرکت های صنایع خودرو به عنوان راهکار ویژه شرکت های صنایع خودرو  ارائه گردیده است. این فرآیندها  تمام مواردی  که به صورت کاغذی در سازمان صورت می گیرد، را به صورت کاملا سیستمی، دقیق، سریع، و بدون خطا پوشش داده و در فرآیند امور حقوقی به کاربران فرصت برگزاری مناقصه و مزایده ی عادلانه را نیز می دهد.

بخشی از راهکارهای ارائه شده توسط ققنوس به شرکت های صنایع خودرو

  • فرآیند امور حقوقی
  • فرآیند HSE
  • فرآیند اخطار و تشویق


همچو ققنوس بی مانند…

پرنده افسانه ای ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس در سال ۱۳۸۳ با هدف اجرای پروژه های نرم افزاری و ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مالی و اداری تاسیس گردید.شرکت ققنوس از جمله شرکت هاي انفورماتيکي است که با رويکردي نوين در مديريت ، کسب و کار در حال فعاليت مي باشد . فعاليت محوري اين شرکت را به طور عمده تحليل ، طراحي و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري و اطلاعاتي تشکيل مي دهند . این شرکت با پيش روی قرار دادن سياست هاي اقتصاد رقابتي و تجاری همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون افزايش کيفيت محصولات، خدمات و همچنين کاهش قيمت نهایی و نيز توجه خاص به مشتریان در پي جلب رضايت آن ها مي باشد.

این مجموعه هم اکنون با گسترش فعالیت های خود در زمینه های مختلف شبکه، طراحی وب و پورتال، طراحی گرافیک، طراحی اپلیکیشن موبایل، سامانه پیامک و… با بهره گیری از متخصصان مجرب آماده ارائه راه حل های نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه به سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.