سامانه مدیریت و ارزیابی پیمانکاران

سامانه مديريت ارزيابي هاي فونيكس، پوشش دهنده ارزيابي هاي دوره اي، پروژه اي، و ارزيابي هاي كيفي و فني-بازرگاني مي باشد و در حال حاضر در بسياري از مراكز و سازمان هاي معتبر در حال استفاده مي باشد.

کد : 8
سامانه مدیریت و ارزیابی پیمانکاران

از آنجايي كه ارزيابي هاي پيمانكاران و عوامل ذيربط، اهميت بسياري در سازمان ها دارند، از جمله: تاثير آن ها در رتبه بندي پيمانكار، تاثير در تعيين سقف كاري پيمانكار و ...، دقت و حساسيت آن ها مي بايست بسيار بالا باشد.
گردش كاري موجود در ارزيابي ها و امتيازات متفاوتي كه توسط سمت هاي مختلف مي بايست تاييد شوند، مستلزم نظام و روند به خصوصي مي باشد.
سامانه مديريت ارزيابي هاي ققنوس، پوشش دهنده ارزيابي هاي دوره اي، پروژه اي، و ارزيابي هاي كيفي و فني-بازرگاني مي باشد و در حال حاضر در بسياري از مراكز و سازمان هاي معتبر در حال استفاده مي باشد.
ارتباط اين سامانه با ديگر سامانه هاي موجود در سازمان را، مي توان به عنوان يكي از شاخصه هاي ماژول مديريت ارزيابي ققنوس برشمرد.
امروزه فرم هاي ارزيابي آنلاين مستلزم امنيت و دقت بالايي مي باشد كه سامانه ارزيابي فونيكس توانسته است اين موارد را برآورده نمايد.
علاوه بر اين، كاربران قادر خواهند بود انواع فرم ها و مدل ها را بنا به نياز خود، وارد سيستم كرده و از آن ها استفاده نمايند.
تعيين روش امتيازدهي، معيارهاي امتياز دهي و ضرايب معيارها نيز توسط مديران سيستم قابل تعريف است.
اتوماسیون اداری ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات ققنوس می باشد