خدمات طراحی گرافیک ققنوس

کد : 10048

طراحی گرافیک ققنوس

 

طراحی گرافیک ، یکی از روش های پربازده ، کارآمد ، ماندگار و به صرفه در جهت رونق کسب و کار می باشد که هم در امر بازاریابی و هم برندسازی دارای اهمیت فوق العاده ایست . این بخش از مجموعه ققنوس با هدف توسعه یکنواخت هنر گرافیک در سطح کشور و تسهیل در انجام امور گرافیکی راه اندازی شده این بخش شامل تمامی زمینه های گرافیک در بازار کار بوده و در تلاش است تمامی نیاز های مشتریان را بر آورده کند ، از فعالیت های بخش گرافیک مجموعه میتوانیم به طراحی آرم و لوگو ، طراحی ست های حرفه ای اداری ، طراحی کارت ویزیت ، تبلیغات محیطی زیبا و کار آمد و بسیاری دیگر از امور طراحی نام برد.

بخش گرافیک ققنوس از تیمی حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی و گرافیک بهره میبرد که اکثر افراد این گروه فارغ التحصیلان رشته های گرافیک ، هنر و زیبا شناسی میباشند . اعضای تیم گرافیک اغلب دارای سابقه کاری بالا در بازار کار بوده و از همین رو نیاز مشتری را بسته به نیاز های روز بازار درک کرده و به بهترین نحو این نیاز را برآورده میکنند.

خلاقیت و نوآوری ، مشتری مداری و کاهش هزینه ها ،‌ سرعت عمل توام با دقت و ارائه خدمات پشتیبانی مناسب در حداقل زمان ممكن از عواملی هسـتند كه وجه تـمایز ققنوس با دیگر همكاران را پررنگتر می کند.

ققنوس با مشاوره های فراوان با کارشناسان قیمت گذاری و بررسی مجتمع های طراحی و گرافیک در شهرهای مختلف و بررسی قیمت های پایه اتحادیه گرافیک توانسته است با توجه به یگانه بودن شرایط مجموعه و برقراری شرایط خاص در آن قیمت های موجود در بازار را شکسته و قیمت هایی کاملا منصفانه را برای خدمات خود در نظربگیرد .

 

طراحی لوگو

طراحی لوگو و نشانه تجاری

لوگو و نشانه شما باید در اولین نگاه مخاطب را جذب نماید. طراحی لوگو ققنوس تنها شامل ارائه خدمات طراحی یک لوگوی ساده نخواهد بود، ما با تحلیل شرایط شما، بهترین رنگها و اشکال رامتناسب با کسب و کار شما به کار گرفته و طرح های زیبا و خلاقانه را خلق خواهد کرد.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت، یکی از ساده ترین، در دسترس ترین و ارزان ترین ابزارهای معرفی شماست. اما همین ابزار ساده می تواند تفاوت چشمگیری بین شما و رقبایتان ایجاد کند.ققنوس با طراحی خلاقانه و منحصر به فرد کارت ویزیت ، به شما کمک میکند تا متمایزتر از رقبایتان باشید.

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

برندینگ باید در اولین گام از داخل مجموعه آغاز شود. یک ست اداری استاندارد، جذاب و زیبا می تواند به شما کمک کند تا بر اعتبار خود بیافزایید.ققنوس با طراحی استثنایی و منحصر بفرد برگه های یادداشت ، انواع جلدها ،پاکت نامه ،انواع کارت و موارد مشابه در یک پک، به افزایش اعتبار برند شما کمک خواهد کرد..

طراحی بروشور

طراحی انواع کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ،بروشور یا کالا نما ، از ابزار های بسیار پر بازده و کارآمد در جهت معرفی کالا یا خدمات می باشد. هر چه طراحی بروشور جذاب تر باشد ،تاثیرگذاری آن به همان اندازه بیشتر خواهد شد. طراحان ققنوس با تجربه خود نمایش ،محصولات و خدمات شما را بیش از پیش جذاب تر خواهد ساخت.

طراحی پوستر

بنر و پوستر تبلیغاتی

بنر و پوستر های تبلیغاتی در صورت رعایت اصول در محتوا و طراحی می تواند فرصت فوق العاده ای را در جهت رونق در کسب و کار فراهم سازد . طراحان ما با آنالیز و بررسی بازار هدف شما ، بنرهای های فوق العاده ای را برای پیشرفت کسب و کار شما طراحی و اجرا خواهد نمود.اتوماسیون اداری ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات ققنوس می باشد